Mahkumlara Af Son Dakika kader mahkumlarina af cikti mi


Kader mahkumları ve yakınları mahkumlara af çıkacakmı, Mahkumlara af varmı gibi soruları neredeyse her gün soruyorlar. Peki Mahkumlara af varmı? İşte son dakika haberleri .?

Binlerce mahkum ve mahkum yakını meraklar içerisinde Genel Af ne zaman çıkacak konusunda araştırmalar yapıyor. Kimi Denetimli Serbestlik istiyor kimi ise Genel af çıkmasını. Mahkum ve Mahkum ailelerinin tek umudu cezaevlerinin dolmuş olması, bildiğiniz üzere 15 Temmuz darbesinden sonra binlerce FETÖ ile bağlantısı tesbit edilen kişi ceza evlerine konmaya başladı hal böyle iken cezaevleri doldu taştı mahkumlar ise cezaevlerini boşaltma çalışması olacağından dolayı bir hayli ümitli.

Bende Bir Mahkum Yakını Olarak Sesimizi Duyurmak icin WebSayfam a Konuyu Taşıdım.Sizlerde Sesinizi Duyurmak istiyorsaniz. Her Bir YORUM Mahkumlarimiza Bir ADIM Yaklaşmak Demektir.

mahkumlara af ile ilgili aramalar ; mahkumlara müjde, mahkumlara af son dakika, mahkumlara af müjdesi, mahkümlara ceza indirimi, mahkumlara yeni yasa, mahkumlara af ne zaman çıkacak, denetimli serbestlik, mahkumlara af varmı 2017 son dakika, 

0 yorum: