Sony Xperia C4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayınlandı

Sony Xperia C4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayınlandı.!

Sony Android 6.0 Marshmallow güncellemesi Xperia C4 modeli için yayınlandı. Güncelleme neleri getiriyor detaylar haberimizde.Hemen hemen bir çok modeli için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınlayan ve cihazlarına uygulayan Sony, bu kez Xperia C4 ve C4 Dual modelleri için bu güncellemeyi getirdi.

Bunun yanında Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak olan modeller de Sony tarafından açıklandı.Android 6.0 Marshmallow güncellemesi neleri getiriyor?Xperia C4 serisinin E5303 ve E5306 modelleri için gelen güncelleme bir çok yeniliği beraberinde getirdi. Xperia Home Launcher uygulaması alınan güncelleme ile sil baştan yenilendi.Android 6.0 Marshmallow ile birlikte performansta belirgin artış sağlanan C4 modelinde arayüzde yeni uygulama kısayolları da karşımıza çıkıyor. Kamera yüzü, kilit ekranındaki saat tasarımı değişikliğiyle birlikte gelen güvenlik paketi güncellemede alınan bir diğer yeniliklerdi.Kademeli olarak tüm Xperia C4 serilerine gelecek olan güncelleme ülkemizdeki kullanıcılarına kısa bir süre sonra yansıması bekleniyor.

Android 7.0 Nougat Alacak Olan Sony ModelleriSony, aynı zamanda hangi modellerinin Android Nougat güncellemesi alacağını da açıkladı.

Şirketin açıkladığı tam liste aşağıdaki gibi.
Xperia Z3+Xperia
Z4 tabletXperia Z5, Z5 Compact,Z5 Premium
Xperia X
Xperia XA
Xperia X Performance

0 yorum: