Diriliş Ertuğrul fragman 62. Bölüm Fragmanı 3.Sezon Yeni bölüm


Diriliş Ertuğrul fragman 62. Bölüm Fragmanı 3.Sezon Yeni bölüm


TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş "Ertuğrul"un 59. bölümünde Ertuğrul, Noyan'ı yakalayarak bir kez daha Saadettin Köpek'in oyununu bozdu. Ertuğrul, Noyan'ı öldürmediği gibi, Turgut'un öldürmesine de izin vermedi.

Bu karar karşısında çılgına dönen Turgut, hem Ertuğrul'un yanından hem de obadan ayrıldı. Ertuğrul ise Noyan'ı öldürmeyerek, Saadetin Köpek'le olan işbirliğini ortaya çıkarmak niyetinde.
Öte taraftan Noyan ve Boğaç'ın Ertuğrul'un eline geçtiğini öğrenen Saadetin Köpek, telaşlandı. Noyan ve Boğaç'ın konuşması, bütün yaptıklarının ortaya çıkmasına neden olacak.

Obada ise Tuğtekin ve Gökçe'nin yası devam ediyor. Dodurgalılar Tuğtekin Bey'in yerine gelecek aday için çalışmalara başladı. Artuk ve Akça Bey'in aday olduğu seçim bir hayli sert geçti.

Akça Bey Saadetin Köpek'in yardımlarıyla da Dodurgalılar'ın yeni beyi oldu. Ertuğrul, Sultan'a gitmeden önce Halime'yi almak için obaya gitti. Sungur ise Gündoğdu'nun yardımıyla Yiğit'in peşine düştü.

Yiğit'in yerini bulan Sungur Tekin'le, alplar arasında arbede yaşandı. Ertuğrul, Sungur Tekin'in şehzadeyi öldürmesine engel olmak için araya girdi ve yaşanan arbedede Sungur Tekin, ağır bir yara aldı.

Diriliş Ertuğrul ile ilgili aramalar ; diriliş ertuğrul ne zaman başlıyor, diriliş ertuğrul yeni sezon fragmanı, diriliş ertuğrul ne zaman başlayacak, diriliş ertuğrul yeni sezon ne zaman, diriliş ertuğrul müziği, diriliş ertuğrul oyuncuları, diriliş ertuğrul müziği indir, diriliş ertuğrul fragman youtube izle 2017, diriliş ertuğrul nerede çekiliyor, diriliş ertuğrul, dizi, trt 1, yeni sezon, diriliş ertuğul, yeni sezon, 2017, fragman,

0 yorum: