Cesur ve Güzel” ne zaman başlıyor? - Cesur ve Güzel'in konusu ve kadrosu

Cesur ve Güzel” ne zaman başlıyor? - Cesur ve Güzel'in konusu ve kadrosu
Kıvanç Tatlıtuğ ara verdiği ekranlara geri dönüyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinin ismi Cesur ve Güzel. Cesur ve Güzel’in kadrosunda kimler var, dizinin konusu ne ve Cesur ve Güzel ne zaman başlıyor?

CESUR VE GÜZEL'İN KONUSU VE KADROSU

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Cesur ve Güzel’in senaristliğini Ece Yörenç yaparken yönetmenliğini Ali Bilgin yapacak. Kıvanç Tatlıtuğ’un yanında dizinin kadrosunda Tuba Büyüküstün var. Kadroda netleşen diğer isim ise Devrim Yakut. Son zamanlarda komedi projelerinde gördüğümüz Devrim Yakut bu dizide Cesur’un annesi rolünde olacak.

 Dizinin konusu şöyle:

 "Bir gün 'Cesur' adlı yakışıklı ve etkileyici bir adam büyük şehirden bir kırsal kasabaya gelip yerleşir. Herkesi kendisine hayran bırakan bu gizemli yakışıklı o bölgenin toprak zengini olan, aile şirketlerinin işlerine bakan güzelliği dillere destan 'Süphan' ile yani Tuba Büyüküstün'le tanışır. İki genç arasında tutkulu bir aşk başlar. Ancak her 2 gencin de bilmediği çok şey vardır. Aslında aileleri geçmişten beri düşmandır, babalarının karanlık yüzlerinden ve kapanmamış hesaplarından her ikisi de habersizdir. Büyük aşka bu yüzden aile gölgesi düşer, iki aşığın mutluluk hayali ailelerinin karşı çıkmasıyla imkânsız bir aşka dönüşür. Araya aile büyükleri girer. Bu arada 'Cesur'un o kırsal bölgeye neden geldiği, merak edilen esrarlı öyküsü de zaman içinde ortaya çıkar.'

 CESUR VE GÜZEL  NE ZAMAN BAŞLIYOR?

'Cesur ve Güzel'in çekimleri Kurban Bayramı sonrası yani 20 Eylül itibariyle başlıyor. Ekim ayına yetiştirilmeye çalışılan diziye İstanbul yakınlarında Durusu ve Çatalca gibi bölgelerde uygun çiftlik ve kasaba görünümlü mekânlar bakılıyor.

Umarim Keyif alacagimiz Bir Dizi olur. Sizce Yakışmadılar mi.?

0 yorum: