Google Play Store indir Yeni Google Play Store mağazası oyun program sanal APK indir Play Store Android Uygulamaları Oyna ücretsiz indir

Google Play Store akıllı telefonunuzda bulunan sabit özellikler arasında yer almaz. Bu nedenle Google Play Store indirme işlemini tamamlamanız gerekiyor. Öncelikle https://play.google.com/store adresine girerek uygulamayı telefonunuza indiriniz.
Ardından kullanıcı kimliği ve şifre işlemini tamamlamanız gerekiyor. Bunun için gmail hesabınızın bulunması zorunludur. Eğer, gmail hesabınız yoksa ücretsiz olarak Google üzerinden hesap açabilirsiniz. Hesap bilgilerinizi doğru olacak şekilde girmeniz önem taşıyor. Yoksa, sistem sizi onaylamayabilir.
Akıllı telefonunuza uygulama biçiminde apk uzantısı ile uygulamayı yerleştirebilirsiniz.
İlk olarak http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store/google-play-store-5-8-11-android-apk-download/ adresine tıklamalısınız.  Google Play AKP indirme işlemindeyse yapmanız gereken; apk uzantılı dosyayı depolama sisteminize dahil etmek olacaktır. Sistemi aktif hale getirmek için güvenlik ayarlarınızda bilinmeyen kaynak seçeneğini açmanız lazımdır. İndirme işlemine başlama komutunu verdikten sonra birkaç dakika bekleme süresi oluşacaktır.

Son olarak işlemi onayladığınıza dair sekmeyi tıklamanız halinde Google Play Store indirme işlemi tamamlanacaktır.

0 yorum: