Gmail giriş ve Google hesap açma Google Gmail girişi!

Gmail giriş ve hesap açma işlemleri! Google Gmail girişi!
Google şirketinin milyonlarca kullanıcısı olduğu mail hizmeti olan Gmail’e giriş ve hesap açma işlemlerinden haberimizde bahsediyoruz. Mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda kolayca kullanılabilen e-posta hizmetinden sizde faydalanabilirsiniz. İşte Google Gmail giriş işlemleri ve hesap açma hakkında detaylı bilgiler.


Gmail giriş ile ilgili detaylı bilgiyi haberimizden görebilirsiniz. Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google'ın mail platformu olan Gmail'e giriş yapmak oldukça kolaydır. Milyonlarca kullanıcısı olan Gmail e-posta sisteminde mevcut hesabınıza giriş yapabilmek için haberimizde verdiğimiz linki kullanabilirsiniz. Yeni bir Gmail hesabı açmak istiyorsanız sizler için detaylı açıklamaları haberimizde paylaştık. İşte Google Gmail giriş işlemleri ve hesap açma yöntemleri.

Gmail girişi yapmak için tıklayınız

Hesabınızın oturum açma ve kurtarma seçeneklerini ayarlayın.
Bir şifreyle oturum açabilir (çoğu kullanıcı bunu seçer) veya 2 Adımlı Doğrulama'yı ekleyip bir ek güvenlik adımı olarak telefonunuza kod gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
Şifrenizi unutursanız veya bir şeyler ters giderse hesabınıza tekrar erişmek için ikincil e-posta adresini veya kurtarma telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Bağlı uygulamalar ve siteler
Hesabınıza bağlanmasını onayladığınız uygulamaları ve siteleri incelemek ve kayıtlı şifrelerinizi takip etmek için oturum açın.

Kişisel bilgileriniz
Hangouts, Gmail ve Haritalar gibi Google ürünlerinde başkalarının sizi bulmasına yardımcı olmak ve sizinle iletişime geçilmesini kolaylaştırmak için bu temel bilgileri (adınız, e-posta adresiniz ve telefon numaranız) yönetin. Hesabınızda oturum açarak bu bilgileri yönetebilir ve gizli tutabilirsiniz.

Etkinlik kontrolleri
Google Hesabınızla birlikte kaydettiğimiz etkinlik verileri (gittiğiniz yerler, arama ve göz atma etkinliğiniz), işe gidip gelme konusunda Haritalar'da daha iyi seçeneklerden Arama'da daha hızlı sonuçlar elde etmeye kadar hizmetlerimizi sizin için daha hızlı ve çok daha yararlı hale getirebilir. Bu ayarları incelemek ve düzenlemek için oturum açın.

Hesap özeti
Google Hesap Özeti, oturum açarak gerçekleştirdiğiniz son etkinliklerinize (örneğin, kaydettiğiniz doküman ve e-postaların sayısı vb.) ilişkin hızlı bir bakış sağlar ve ürün ayarlarınızı doğrudan yönetmenize olanak verir.

Hesabınızı veya hizmetlerinizi silme
Artık Gmail veya Google+ gibi belirli Google hizmetlerini kullanmak ilginizi çekmiyorsa bu hizmetleri buradan silebilirsiniz. Hatta tüm Google Hesabınızı bile silebilirsiniz.
Gmail şifremi hatırlamıyorum
Önceden herhangi bir Google ürününde (Gmail, Google+ veya YouTube gibi) oturum açtıysanız zaten bir Google Hesabınız vardır. Söz konusu ürün için oluşturduğunuz kullanıcı adını ve şifreyi kullanarak denemek istediğiniz yeni Google ürünlerinde oturum açabilirsiniz. Kullanıcı adınızı veya şifrenizi unuttuysanız Oturum açma sorunu sayfasını ziyaret edin.

Gmail Iphone ve Ipad'lerde nasıl kullanılır?
iPhone ve iPad için Gmail uygulamasına en çok beş Google hesabı ekleyebilirsiniz. Gmail'de iOS cihazınızı kullanarak oturum açtığınızda, cihazınızda bulunan Drive, Arama, Haritalar ve YouTube gibi diğer Google ürünlerinde de oturum açmış olursunuz.

Peki cihazıma başka bir hesap nasıl eklerim?
Gmail uygulamasını açın ardından iOS Menu icon Menü simgesine dokunun.Hesap adresinize dokunun (iPad'de bu adımı atlayın).Hesapları Yönet'e simgesine dokunun ardından başka bir hesap ekle'yi seçin. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Tüm bu adımları takip ettikten sonra işleminiz tamamlanmış oluyor.
Gmail hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanacağınız google kullanıcılarına ücretsiz E-posta hizmetide sunmaya devam ediyor. Kişisel E-posta ile size ait olan bir hesap oluşturarak mail gönderip alabilirsiniz. Gmail servislerine ne şekilde kayıt olunması gerektiğini bilmiyorsanız sizler için hazırladığımız dökümanı kontrol edebilirsiniz.
E-posta hizmetlerinin dünya çapında lideri olan Gmail ile E-posta gönderip almak artık çok kolay. Mail hizmetlerinden faydalanmanız için size verilecek olan seçenekleri değerlendirmeniz ve E-posta hesaplarınızı güvenle kontrol edebilirsiniz. Gmail servisine dahil olmanız için kayıt ekranına giderek kişisel e-posta oluşturabilir ve anında kullanıma başlayabilirsiniz.

Google Hesabı Oluşturma
Gmail hesabınız aynı zamanda Google Hesabınızdır. YouTube, Google+, Google Play ve Google Drive gibi diğer Google ürünlerini kullanmak için aynı Gmail kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanabilirsiniz.

HESAP OLUŞTURMA
Bir Google Hesabı, tek bir kullanıcı adı ve şifreyle Gmail, Google+, YouTube ve diğer pek çok Google ürününe erişmenizi sağlar. Google Hesabı bir Gmail adresi ve bir Google+ Profili ile birlikte verilir. Bir Google Hesabı oluşturduktan sonra, tüm Google ürünlerinde oturum açmak için aynı kullanıcı adını ve şifreyi kullanabilirsiniz.

Gmail giriş işlemleri haberimizde. Google şirketinin milyonlarca kullanıcısı olduğu mail hizmeti olan Gmail'e giriş ve hesap açma işlemlerinden haberimizde bahsediyoruz. Mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda kolayca kullanılabilen e-posta hizmetinden sizde faydalanabilirsiniz. İşte Google Gmail giriş işlemleri ve hesap açma hakkında detaylı bilgiler.

0 yorum: