Age of Empires Oyunu Android ve iOS icin Hazirlandi!

Microsoft'un efsanevi strateji türündeki oyunu Age of Empires, Android ve iOS platformlarına konuk oldu. Age of Empires: WorldDomination Oyunu indirme linki haberimizde.

1997 yılında PC platformuna gelen Age of Empires oyunu, strateji türündeki oyunları sevmeyenleri bile PC başına kilitlemeyi başarmıştı. Microsoft'un oyun stüdyoları tarafından geliştirilen Age of Empires, 99 yılında 2. oyunu ve 2002 yılında unutulmayacaklar listesine giren Age of Mythology oyunu ile karşımıza çıkmıştı. 2013 yılında ise Age of Empires 2, geliştirilmiş HD grafikler ile Steam'de yayınlanmıştı.

Age of Empires: WorldDomination mobili kasıp kavuracak!
Microsoft, oyunculuğun mobil tarafa yönelmesini değerlendirerek KLab ile ortak Age of Empires oyunu geliştirdi. Age of Empires: WorldDomination ismindeki gerçek zamanlı strateji oyunu Android ve iOS uygulama mağazalarındaki yerini aldı. Ücretsiz olarak sunulan Age of Empires: WorldDomination grafikleri ve kolay oynanış yapısı ile ön plana çıkıyor.

Age of Empires:WorldDomination,iOS, Android, Age of Empires, Google Play, App Store, Microsoft, Apple, iphone, Oyunu Oyna, indir,

Android için Age of Empires: WorldDomination indir

iOS için Age of Empires: WorldDomination indir

0 yorum: